Rychlebskie ścieżki
są to trasy dla rowerów górskich
wokół Černé Vody.

ČeskyPo polski English Facebook YouTube

Wesprzyj ścieżki!

Lubisz jazdę po ścieżkach? Chciał byś wesprzeć ich rozwój i utrzymanie i wesprzeć przez to lepszy komfort jazdy wszystkich z nas? Zrób sobie przyjemność i wesprzyj nas. Największa cześć wydatków zostaje opłacona z naszej kieszeni, więc i ty możesz pomóc. Utrzymywanie ścieżek to nasz priorytet i przez cały rok pracuje na nich nasza garstka pracowników. Potrzebujemy materiału a wszystko kosztuje.

× Datek na rzecz Rychlebskich ścieżek

Datki miesięczne

Kup miesięczne datki i zalicz się do losowania o fajne nagrody!

Kosztuje 100 Kč. Otrzymujesz papierową opaskę, taką jak na festiwalach (każdy miesiąc w innym kolorze). Tą przymocuj na kierownice i motywuj innych kolaży.

 

Roczne datki

Kup CZARNY i zalicz się do losowania ich właścicieli o bajeranckie nagrody!

Kosztuje 600 Kč. Otrzymujesz trwałą czarną opaskę z napisem „Roční příspěvek“ (przymocuj na kierownice), do tego drobne upominki RS, emailem otrzymasz certyfikat i weźmiesz udział w losowaniu o bajeranckie nagrody.

 

 

Kup ZEILONY, otrzymasz koszulkę i zalicz się do losowania ich właścicieli o bajeranckie nagrody!

Kosztuje 1 000 Kč Otrzymujesz trwałą zieloną opaskę z napisem „Roční příspěvek“ (przymocuj na kierownice), do tego specjalną koszulkę, którą nie kupisz w naszym sklepie z napisem „Podporuji Rychlebské stezky“ (wspieram Rychlebskie ścieżki), drobne upominki RS, emailem otrzymasz certyfikat i weźmiesz udział w losowaniu o bajeranckie nagrody.

zelena 

 

Kup SREBRNY, otrzymasz koszulkę i zalicz się do losowania ich właścicieli o bajeranckie nagrody oraz zabierz kumpli na ścieżki!

Kosztuje 2 000 Kč. Otrzymujesz trwałą srebrne opaskę z napisem „Roční příspěvek“ (przymocuj na kierownice), do tego specjalną koszulkę, którą nie kupisz w naszym sklepie z napisem „Podporuji Rychlebské stezky“ (wspieram Rychlebskie ścieżki), drukowany certyfikat i weźmiesz udział w losowaniu o bajeranckie nagrody. Co więcej: możesz wypożyczyć dwa rowery GT z naszego testcentrum!

stribrna 

 

× Brygada

Jeżeli chcesz dołożyć rękę do dzieła, możesz uczestniczyć w ochotniczych robotniczych brygadach. Brygada odbywa się raz w miesiącu, terminy znajdziesz na naszych stronach. Chodzi o spotkanie z innymi kolażami, jest super atmosfera, zrobimy zazwyczaj kawał roboty. Zazwyczaj jedziemy później na ścieżki a wieczorem wspólnie posiedzimy przy czeskim piwe. Więcej o brygadach dowiesz się tutaj.

 

× Partner ścieżek

PARTNERZY

Jeżeli masz firmę i chiał byś wesprzeć ścieżki i dać o sobie przez to znać? Partnerstwo rozdzielone jest do czterech kategorii wg. Wysokości rocznej darowizny. Jeżeli zdecydujesz się do wsparcia poprzez niektórą z kategorii, nasza spółka podpisze z tobą umowę, w której będą opisane detale naszej współpracy. Oto kategorie, do których możesz dołączyć:

BRONZOWY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 10 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii brązowy partner. Raz w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Jako nasz gość zostaniesz zaproszony na oficjalne zakończenie sezonu. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Bronzowy partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“.

 

SREBRNY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 20 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii srebrny partner. Na naszej stronie otrzymasz miejsce dla prezentacji w oddziale Partnerzy (pół strony tekstu i dwie fotografie). Dwa razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Jako nasz gość zostaniesz zaproszony na oficjalne zakończenie sezonu. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Srebrny partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na trzech głównych tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie.

 

ZLOTY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 40 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii złoty partner. Na naszej stronie otrzymasz miejsce dla prezentacji w oddziale Partnerzy (pół strony tekstu i dwie fotografie). Trzy razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Jako nasz gość zostaniesz zaproszony na oficjalne zakończenie sezonu. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Złoty partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na trzech głównych tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje logo umieścimy na dwu miejscach na drewnianych przeszkodach na ścieżkach lub na drewnianych tabliczkach przy ścieżkach. Wraz z certyfikatem partnerskim otrzymasz jakościową dużą fotkę ścieżek z twoim logo i tekstem Złoty partner. Twoja firma będzie wspominana na wydarzeniach Rychlebskich ścieżek jako partner. Dwa razy w sezonie zostaniesz wspomniany jako partner w naszym Newsletterze, zostaniesz wspomniany w napisach tegorocznego video ze ścieżek i w przygotowywanej książce z fotkami ścieżek. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie. W bazie będzie też miejsce na dwoje dwa bannery o rozmiarach 60×40 cm.

 

PLATYNOWY PARTNER – ADOPCJA konkretnej ścieżki

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 50 000 Kč i więcej. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii platynowy partner. Na naszej stronie otrzymasz miejsce dla prezentacji w oddziale Partnerzy (pół strony tekstu i dwie fotografie). Cztery razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Jako nasz gość zostaniesz zaproszony na oficjalne zakończenie sezonu. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Platynowy partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na wszystkich dziesięciu tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje logo umieścimy na dwu miejscach na drewnianych przeszkodach na ścieżkach lub na drewnianych tabliczkach przy ścieżkach. Wraz z certyfikatem partnerskim otrzymasz jakościową dużą fotkę ścieżek z twoim logo i tekstem Złoty partner. Twoja firma będzie wspominana na wydarzeniach Rychlebskich ścieżek jako partner. Dwa razy w sezonie zostaniesz wspomniany jako partner w naszym Newsletterze, twoje logo zostanie opublikowane w ramach tegorocznego video ze ścieżek i w przygotowywanej książce z fotkami ścieżek. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie. W bazie będzie też miejsce na dwoje dwa bannery o rozmiarach 60×40 cm.

Adopcja ścieżki – w dodatku zostaniesz wspomniany na tabeli zaraz przy wjeździe na wybranej ścieżce. Na takiej tabeli mogą być równocześnie dwa partnerzy!

Webkamera

 webcam_rychlebske_stezky

Refresh F5

Aktualności

 • Zamknięte traily

  środa, 29, marzec 2017

  Ponieważ wydobycie są zamknięte niektóre szlaki. Prosimy o uwzględnienie tego. Dziękuję.

  Więcej informacji

   
 • Terminy szkoleń 2020

  środa, 29, kwiecień 2015

  Naszym szkoleniowcem w szkółce rowerowej (bikeschool) dla zawodników z Polski jest Mariusz Jarek.
  Cena za dwa dni 470 Zł.


  Wszyscy uczestnicy oficjalnych szkoleń Rychlebskich Ścieżek w pakiecie otrzymują zniżkę 5 % na terenie centrum Rychlebskich Stezek (na czas trwania szkolenia).

  Więcej informacji tutaj:
  Bike szkoła
  bikeszkola.pl

  Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  Wszyscy uczestnicy oficjalnych szkoleń Rychlebskich Ścieżek z Piotrem Szwedowskim w pakiecie otrzymują zniżkę 15% na terenie centrum Rychlebskich Stezek (na czas trwania szkolenia).

O Rychlebskich ścieżkach

szlaków dla rowerów górskich

więcej informacji tutaj

Test center

Test rowerów GT

więcej informacji tutaj

Wsparcie ścieżky!

Dziękujemy, że nie zapominasz o dobrowolej składce, dzięki której wspomagasz utrzymanie i umożliwiasz dalszy rozwój ścieżek. Wszystko tutaj udujemy i utrzymujemy tylko dzięki Twojej pomocy.

E-bike

Ebike-pl

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Ścieżki budowane są za zgodą właścicieli ziemskich

Platynovi partnerzy

Złoti partnerzy

Srebrni partnerzy