Rychlebskie ścieżki
są to trasy dla rowerów górskich
wokół Černé Vody.

ČeskyPo polski English Facebook YouTube

Wesprzyj ścieżki!

Lubisz jazdę po ścieżkach? Chciał byś wesprzeć ich rozwój i utrzymanie i wesprzeć przez to lepszy komfort jazdy wszystkich z nas? Zrób sobie przyjemność i wesprzyj nas. Największa cześć wydatków zostaje opłacona z naszej kieszeni, więc i ty możesz pomóc. Utrzymywanie ścieżek to nasz priorytet i przez cały rok pracuje na nich nasza garstka pracowników. Potrzebujemy materiału a wszystko kosztuje.

× Datek na rzecz Rychlebskich ścieżek

Datki dwudniowe

Kosztuje 100 Kč. Otrzymujesz papierową opaskę, taką jak na festiwalach (każdy miesiąc w innym kolorze). Tą przymocuj na kierownice i motywuj innych kolaży.

Dvoudenni

 

Roczne datki

Kosztuje 1 000 Kč. Otrzymujesz trwałą opaskę (przymocuj na kierownice) do tego koszulkę i drobne upominki RS.

rocni 

 

× Brygada

Jeżeli chcesz dołożyć rękę do dzieła, możesz uczestniczyć w ochotniczych robotniczych brygadach. Brygada odbywa się raz w miesiącu, terminy znajdziesz na naszych stronach. Chodzi o spotkanie z innymi kolażami, jest super atmosfera, zrobimy zazwyczaj kawał roboty. Zazwyczaj jedziemy później na ścieżki a wieczorem wspólnie posiedzimy przy czeskim piwe.

Jak przebiegają prace? Brygada = to dobrowolna praca, bez wynagrodzenia. Sprawdźcie, co kryje się za określeniem: zbudować trail. Właśnie podczas brigády wam to wyjaśnimy. Spotykamy się o 9.00 przy siedzibie RS, gdzie otrzymacie narzędzia, firmową koszulkę*, mały poczęstunek (picie). Piękną pogodę i dobry nastrój weźcie ze sobą!
* specjalna, limitowana edycja dla naszych pomocników

Terminy 2020

30. 5.
6. 6.
20. 6.
4. 7.
1. 8.
5. 9.
3. 10.
31. 10.

 

 

× Partner ścieżek

Jeżeli masz firmę i chiał byś wesprzeć ścieżki i dać o sobie przez to znać? Partnerstwo rozdzielone jest do czterech kategorii wg. Wysokości rocznej darowizny. Jeżeli zdecydujesz się do wsparcia poprzez niektórą z kategorii, nasza spółka podpisze z tobą umowę, w której będą opisane detale naszej współpracy. Oto kategorie, do których możesz dołączyć:

BRONZOWY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 10 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii brązowy partner. Raz w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Bronzowy partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“.

 

SREBRNY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 20 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii srebrny partner. Dwa razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Srebrny partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na trzech głównych tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie.

 

ZLOTY PARTNER

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 40 000 Kč. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii złoty partner. Trzy razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Złoty partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na trzech głównych tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje logo umieścimy na dwu miejscach na drewnianych przeszkodach na ścieżkach lub na drewnianych tabliczkach przy ścieżkach. Twoja firma będzie wspominana na wydarzeniach Rychlebskich ścieżek jako partner. Zostaniesz wspomniany w napisach tegorocznego video ze ścieżek. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie. W bazie będzie też miejsce na dwoje dwa bannery o rozmiarach 60×40 cm.

 

PLATYNOWY PARTNER – ADOPCJA konkretnej ścieżki

Zostajesz nim, jeżeli wesprzesz ścieżki datkiem w wysokości 50 000 Kč i więcej. W zamian będzie twoje logo widoczne przez okres dwunastu miesięcy na naszej stronie rychlebskestezky.cz w kategorii platynowy partner. Cztery razy w sezonie udostępnimy na naszym profilu facebookowym tobą wybrany post. Otrzymasz dwie koszulki Rychlebskie ścieżki, drukowany i elektroniczny certyfikat, który możesz wystawić u siebie w firmie i na swojej stronie. W swoich materiałach propagacyjnych oraz na swojej stronie możesz używać oznaczenia Platynowy partner Rychlebskich ścieżek. W bazie Rychlebskich ścieżek zostaniesz wspomniany na „Tabeli partnerów“. Zostaniesz wspomniany na wszystkich dziesięciu tabelach informacyjnych zaraz przy ścieżkach. Twoje logo umieścimy na dwu miejscach na drewnianych przeszkodach na ścieżkach lub na drewnianych tabliczkach przy ścieżkach. Twoja firma będzie wspominana na wydarzeniach Rychlebskich ścieżek jako partner. Twoje logo zostanie opublikowane w ramach tegorocznego video ze ścieżek. Twoje drukowane materiały propagacyjne będziemy udostępniać w naszej bazie. W bazie będzie też miejsce na dwoje dwa bannery o rozmiarach 60×40 cm.

Adopcja ścieżki – w dodatku zostaniesz wspomniany na tabeli zaraz przy wjeździe na wybranej ścieżce. Na takiej tabeli mogą być równocześnie dwa partnerzy!

Webkamera

 webcam_rychlebske_stezky

Refresh F5

O Rychlebskich ścieżkach

szlaków dla rowerów górskich

więcej informacji tutaj

Test center

Test rowerów GT

więcej informacji tutaj

Wsparcie ścieżky!

Dziękujemy, że nie zapominasz o dobrowolej składce, dzięki której wspomagasz utrzymanie i umożliwiasz dalszy rozwój ścieżek. Wszystko tutaj udujemy i utrzymujemy tylko dzięki Twojej pomocy.

E-bike

Ebike-pl

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Ścieżki budowane są za zgodą właścicieli ziemskich

Platynovi partnerzy

Złoti partnerzy

Srebrni partnerzy