Rychlebskie ścieżki
są to trasy dla rowerów górskich
wokół Černé Vody.

ČeskyPo polski English Facebook YouTube

Centrum testowe GT

wypożyczalnia

On-line rezerwacja tutaj.

 

 1. Rowery pożyczamy tylko na cały dzień: 9.00–17.00 i 10.00–18.00. Jeżeli wypożyczasz rower na więcej dni, rower musi być oddany w każdy dzień do bazy. Jeżeli chcesz wypożyczyć rower też na noc, zarezerwuj rower i skontaktuj się z nami w celu omówienia indywidualnych warunków. Dziękujemy.
 2. Przed wypożyczeniem zapoznaj się ze stanem technicznym roweru, otrzymasz ustną instrukcję obsługi i podpiszesz z nami umowę najmu roweru.
 3. Kaucję i wynajem można wpłacić gotówką albo kartą kredytową. Kaucję za amortyzowane rowery 8.000 Kč, za sztywne rowery 4.000 Kč. Zwrot kaucji wpłaconej kartą kredytową może trwać od dwóch do trzech tygodni. Kaucję i wynajem można wpłacić też w EUR lub PLN. Zamiast kaucji nie można wziąć w zamian innych rzeczy (telefon komórkowy, rower, kluczyki od samochodu itp.) Bądź proszę na to przygotowany, gdyż w odwrotnym wypadku rower nie zostanie wypożyczony. Jeżeli oddasz rower po godz. 17.00 bez uprzedniego usprawiedliwienia, będziesz zobowiązany do zapłaty dalszej opłaty całodobowej.
 4. Jeżeli oddasz uszkodzony rower, będziesz zobowiązany do zapłaty grzywny w wysokości podanej w umowie najmu.
 5. Do każdego wynajmu wymagane sę dwa dowody torzsamości. Każda osoba może wporzyczyć tylko jeden rower.
 6. Przy odebraniu roweru możesz wybrać między pedałami SPD lub platformowymi.
 7. Prosimy, bądź przygotowany, że proces zwrotu roweru może potrwać parę minut. Jeżeli rower jest bardzo brudny, musimy go najpierw umyć. Potem wszystkie rowery musimy przejżeć i wypróbować. Jeżeli rowery odda nam więcej osob naraz, czas czekania może się wydłużyć. Dziękujemy za wyrozumiałość.

XC kask 50 Kč/dzień
nakolanniki 100 Kč/dzień

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania na naszych stronach internetowych lub coś nie jest ci zrozumiałe, napisz e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń w godzinach otwarcia na numer +420 607 061 445 (sprawdzenie dostępności roweru i samej rezerwacji nie jest możliwe telefonicznie). Cieszymy się, że korzystasz z naszej oferty i próbujesz nowe modele rowerów GT!

Aktualności

 • Terminy szkoleń 2020

  środa, 29, kwiecień 2015

  Naszym szkoleniowcem w szkółce rowerowej (bikeschool) dla zawodników z Polski jest Mariusz Jarek.
  Cena za dwa dni 470 Zł.


  Wszyscy uczestnicy oficjalnych szkoleń Rychlebskich Ścieżek w pakiecie otrzymują zniżkę 5 % na terenie centrum Rychlebskich Stezek (na czas trwania szkolenia).

  Więcej informacji tutaj:
  Bike szkoła
  bikeszkola.pl

  Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  Wszyscy uczestnicy oficjalnych szkoleń Rychlebskich Ścieżek z Piotrem Szwedowskim w pakiecie otrzymują zniżkę 15% na terenie centrum Rychlebskich Stezek (na czas trwania szkolenia).

O Rychlebskich ścieżkach

szlaków dla rowerów górskich

więcej informacji tutaj

Wsparcie ścieżky!

Dziękujemy, że nie zapominasz o dobrowolej składce, dzięki której wspomagasz utrzymanie i umożliwiasz dalszy rozwój ścieżek. Wszystko tutaj udujemy i utrzymujemy tylko dzięki Twojej pomocy.

E-bike

Ebike-pl

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Ścieżki budowane są za zgodą właścicieli ziemskich

Platynovi partnerzy

Złoti partnerzy

Srebrni partnerzy